ونوس در یک نگاه

ونوس

ونوس در یک نگاه

ونوس از جمله معتبر ترین و نام آشنا ترین مراکز تولید پکیج های درسی صرف یادگیری مطالب مورد نیاز آزمون سراسری کنکور است که از سال 1390 شروع به کار کرده و توانسته در طی چند سال نام خود را بر سر زبان ها انداخته و همواره یکی از پر طرفدار ترین و پر فروش ترین موسسات تولید پکیج های کنکوری باشد. اعضای این مجموعه را تعدای از اساتید مشهور و معتبر این روز های بازار کنکور تشکیل می دهند که از جمله آن ها می توان اشخاصی همچون دکتر مهدی آرام فر و دکتر شهاب اناری را نام برد که در ادامه ونوس در یک نگاه با اساتید این مجموعه نیز آشنایی بیشتری خواهیم داشت.

از جمله وجه های متمایز کننده این گروه نسبت به دیگر مجموعه ها، تنوع بالای محصولات آن هاست. به طوری که برای هر بخش از مطالب دروس، پکیجی جداگانه طراحی و اقدام به تولید نموده اند تا داوطلبان کنکوری، بتوانند طبق نیاز خود از بین دی وی دی ها انتخاب کرده و از هزینه های گزاف و شاید غیر ضروری برای خرید پکیج ها به صورت کامل پرهیز کنند.

دارنده لوح تقدیر از وزارت آموزش و پرورش، مسئول اجرای طرح توانمند سازی دبیران مدرس سال چهارم در شهر تهران و تولید برنامه های آموزشی و پخش آن ها به صورت زنده از شبکه های صدا و سیما، تعدادی دیگر از نقاط قوت این مجموعه در کنار داشتن کادر آموزشی شناخته شده و با تجربه است.

چرا ونوس در یک نگاه ؟ پکیج های ونوس را به دو شکل میتوان خریداری کرد. اگر طالب تمامی مطالب مورد نیاز در رشته خود باشید و یا برای بهتر آموختن دروس سال تحصیلی که در آن هستید،به کمکی بیش از کتاب های درسی و کمک آموزشی و یا دبیران خود احتیاج داشته باشید، ونوس تعدادی پکیج تحت عنوان سری “صفر تا صد” طراحی کرده که با خرید آن ها تمامی مطالب مورد نیاز دوره مد نظر را به دست می آورید. به علاوه پکیج هایی مناسب جمع بندی مطالب مطالعه شده که برای رشته های ریاضی و تجربی در دسترس است. این نوع پکیج ها خود شامل دی وی دی هایی برای هر بخش هستند که همان طور که قبل تر اشاره شد، به صورت جداگانه نیز به فروش می رسند اما با خرید آن ها در غالب پکیج کامل، هم از تخفیف بیشتر برخوردار می شوید و هم اینکه به تمامی مطالب مورد نیاز خود دسترسی پیدا می کنید که این جا سلیقه و انتخاب داوطلب تعیین کننده است.

این گروه همچنین در دو زمینه دیگر نیز اقدام به فعالیت قابل توجهی کرده اند که یکی همایش های سالیانه پیش از شروع کنکور با هدف جمع بندی مطالب درسی است و دیگری پروژه ای پنج هفته ای تحت عنوان “نت استاد” است که داوطلبان هر رشته میتوانند از طریق وب سایت رسمی ونوس اقدام به ثبت نام در کلاس های غیر حضوری و آنلاین اساتید برتر ونوس  کنند و یا در کلاس های مشاوره ای دکتر رامین نیکخو، سرگروه مشاوران ونوس، شرکت کنند و هزینه هر کلاس به صورت جداگانه و متغیر است و نیازی به شرکت در تمامی کلاس ها نیست.

در ادامه ونوس در یک نگاه تعدادی از اساتید این مجموعه را به همراه پکیج ها و سوابقشان به شما معرفی میکنیم تا بیشتر با آنان آشنا شوید و اگر قصد خرید دارید، تصمیم خود را با آگاهی بیشتری بگیرید.

ونوس در یک نگاه

دکتر مهدی آرام فر (مدرس زیست شناسی ونوس)

یکی از مشهور ترین چهره های ونوس، که شهرت خود را بی دلیل به دست نیاورده است. از برترین اساتید حال حاضر درس زیست شناسی که مولف 21 کتاب در زمینه پزشکی و 10 جلد در زمینه کنکوری است و همچنین تعداد دی وی دی های زیست وی در این موسسه، به رقم اعجاب برانگیز 500 (!) حلقه دی وی دی می رسد که در غالب 19 پکیج در حال حاضر، به فروش می رسد. فارق التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه شهید بهشتی تهران، تحصیل و تدریس در مدارس استعداد های درخشان و ترجمه کتب تخصصی رشته پزشکی از دیگر سوابق قابل توجه مدرس زیست پر آوازه مجموعه ونوس است.

دکتر شهاب اناری (مدرس زبان انگلیسی ونوس)

یکی دیگر از اساتید نام آشنای ونوس که اگر گذرتان به خرید کتاب های کمک آموزشی زبان انگلیسی کنکور افتاده باشد، نام وی را به عنوان مولف زبان انگلیسی انتشارات مبتکران در غالب 6 کتاب شنیده اید که این ها بخشی از سابقه درخشان او می باشد. رتبه یک کنکور سراسری و آزاد سال 76 و فارق التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران، برگزاری همایش های بزرگ زبان انگلیسی، تدریس در تعدادی از مدارس و آموزشگاه های برتر زبان انگلیسی در شهر تهران، برگزاری برنامه تدریس زبان انلیسی کنکور در صدا و سیما و شاید عجیب تر از همه، همکاری وی با نویسنده کتاب قورباغه ات را قورت بده (برایان تریسی)! دی وی دی های آموزشی دکتر اناری در غالب 10 پکیج موجود است که داوطلبان علاقه مند می توانند در صورت تمایل آن ها را تهیه کنند.

دکتر رامین نیکخو (مشاور)

یکی از نام آشنا ترین مشاوران تحصیلی کنکوری کشور که ازسال 81 مشغول به کار بوده و مسئولیت مشاوره تعداد زیادی از رتبه های برتر کنکوری در طی سال های اخیر را داشته است. نو آورانه کار خود را شروع کرد و توانست نام خود را بر سر زبان ها بیاندازد، به گونه ای که توانست در بسیاری از برنامه های تلویزیونی مانند تصویر زندگی، خانه مهر و برنامه نام آشنا تر به خانه برمیگردیم حضور یابد و به مدت 8 سال وظیفه آموزش مشاوران در اداره آموزش و پرورش شهر تهران را در دست داشته باشد. وی جدا از انجام کار های مشاوره ای موسسه ونوس، دی وی دی های خود را در غالب سه پکیج عرضه کرده که شاید قابل توجه باشد که یکی از این سه پکیج، مختص آموزش تاریخ ادبیات کنکور است.

 

استاد محمود رادمان مهر (مدرس شیمی ونوس)

پرچم دار تدریس درس شیمی ونوس، محمود تقی رادمان مهر، با سابقه طولانی مدت در تدریس درس شیمی کنکور (حدود 22 سال سابقه تدریس حرفه ای). وی فارق التحصیل درس شیمی از دانشگاه شهید بهشتی بوده و دارنده مدرک کارشناسی ارشد رشته خود می باشد. محصولات وی در غالب 32 پکیج به فروش می رسد که هنر تست زنی شیمی، پکیج های جامع و پکیج های جمع بندی از جمله دسته بندی های دی وی دی های وی می باشد.

 

مهندس مجتبی دادبام (مدرس ریاضی ونوس)

از جمله برترین اساتید درس ریاضی در سطح کشور، وی دارای سابقه ای درخشان در زمینه آموزش و تدریس درس ریاضی است و رتبه تک رقمی در کنکور سراسری و ارشد، تحصیل در دانشگاه صنعتی شریف، مدال های رنگارنگ در مسابقات جهانی روباتیک و 14 سال سابقه تدریس ریاضیات گسسته و هندسه تحلیلی، بخشی از کارنامه او است. وی با تهیه دی وی دی های متعدد در غالب 32 پکیج، از اساتید برجسته ونوس به شمار میرود.

 

مهندس امیرحسین نصیری، مهندس محمد مهربان (مدرسین ریاضی و حسابان ونوس)

دو مدرس برجسته ریاضیات که تمرکزشان بیشتر روی رشته ریاضی فیزیک بوده است. تالیف کتب ریاضی برای انتشارات مختلف، تدریس در صدا و سیما و سابقه طولانی مدت و درخشان در تدریس دروس ریاضی، که مهندس نصیری با 17 پکیج در زمینه های مختلف و مهندس مهربان با 23 پکیج با تمرکز روی بخش دیفرانسیل، محصولات خود را به فروش میرسانند.

 

مهندس یحیوی (مدرس فیزیکونوس)

دارنده مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتی شریف، با سابقه طولانی مدت در تدریس فیزیک به خصوص در شبکه های مختلف صدا و سیما، باابتکار ویژه در تدریس درس فیزیک توانسته محبوبیت بسیاری کسب کند و پکیج های او با تعداد 25 عدد، در زمینه های مختلف به فروش می رسد.

 

مهندس سعید بنی هاشمی (مدرس هندسه)

مدرس درس هندسه با سابقه تدریس در آموزشگاه ها و مدارس بزرگ و تالیف و ویراستاری کتب معروف کمک آموزشی، دی وی دی های خود را در غالب 16 پکیج عرضه کرده تا داوطلبان با خرید آن ها بتوانند هندسه خود را تقویت کنند.

 

دکتر احمد سبحانی (مدرس ادبیات)

دارنده مدرک دکترای زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه علامه طباطبایی، طراح چندین دوره از سوالات آزمون های نهایی، مولف بیش از 30 جلد کتاب در نشریات نام آشنایی همچون خیلی سبز و مبتکران سابقه چندین ساله در تدریس زبان و ادبیات فارسی کنکور سراسری به همراه حضور در برنامه های صدا و سیما، وی را به یکی از برجسته ترین اساتید ادبیات فارسی کنکور تبدیل کرده است. دی وی دی های وی در غالب 7 پکیج در ونوس به فروش می رسد.

 

استاد هادی سرکشیک زاده (مدرس دین و زندگی ونوس)

استاد برجسته درس دین و زندگی با سابقه حضور در برنامه های صدا و سیماو تالیف کتب کمک آموزشی در انتشارات مختلف همچون تخته سیاه و مدرس سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان و طراح سوالات آزمون های قلم چی، وی محصولات خود را در غالب 12 پکیج برای دین و زندگی نظام قدیم و جدید عرضه می کند.

 

استاد مصطفی آزاده (مدرس عربی ونوس)

مدرس و تهیه کننده دی وی دی های درس عربی ونوس، که با 20 سال سابقه تدریس درس عربی در جمله ای از برترین مدارس و تالیف بیش از 56 جلد کتاب،در زمینه تدریس کنکور سابقه ای درخشان دارد. وی اندوخته های خود را در غالب 19 پکیج به فروش می رساند.

 

جمع بندی

ونوس با اساتید برجسته و تولید پکیج های بسیار متنوع در تعداد بالا و نوآوریدر زمینه های تدریس، سعی داشته تا نام خود را به عنوان یکی از برترین موسسات تولید دی وی دی های کنکوری و آموزش مجازی بر سر زبان ها بیاندازد که به نظر موفقیت خوبی در این راه کسب کرده است.

امیدواریم تا با مقاله ونوس در یک نگاه اطلاعات لازم را در اختیار داوطلبان قرار داده باشیم.

 

برای اظلاعات بیشتر با شماره تماس 09120550073 در ارتباط باشید

 

دیدگاه شما

3 دیدگاه

  1. بهناز گفت:

    به نظر من تدریس فیزیک و ریاضیات عالیه ولی دین و زندگی محشره و رغیب نداره. مرسی که هستین

  2. Roya گفت:

    سلام
    چجوری میتونم محصولات و تهیه کنم ؟ و اگر از سایت بخرم مشاوره هم داره یا نه ؟

برگشت به بالا
سایت رسمی ونوس
x کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه