طرح نخبگان کنکور موسسه ونوس

طرح نخبگان کنکور موسسه ونوس

طرح نخبگان کنکور موسسه ونوس

 

دانش آموزان عزیز موسسه ونوس برای پیشرفت شما عزیزان و اجرای عدالت آموزشی بین دانش آموزان ایران زمین طرحی را به نام طرح نخبگان کنکور موسسه ونوس ایجاد کرده تا دانش آموزانی که در طرح نخبگان کنکور موسسه ونوس ثبت نام مینمایند به صورت ویژه و کاملا رایگان مشاوره و برنامه ریزی شده تا به  نخبگانی همچون رتبه برتر های سالهای گذشته موسسه ونوس تبدیل شوند .

بررسی طرح نخبگان کنکور موسسه ونوس

 

با ثبت نام در این طرح قبل از تهیه محصولات و کتابها ابتدا شما آنالیز یا بهتر بگوییم دسته بنده و مشاوره خواهید شد . از شما آزمونی برای تعیین سطح کیفیت تحصیلی شما دریافت میگردد . تا در نراز شما مشخص شده و مشاوران بتوانند نسبت به کیفت تحصیل شما عزیزان برنامه ریزی اختصاصی برای شما ایجاد نمایند.

طرح نخبگان کنکور موسسه ونوس

طرح نخبگان کنکور موسسه ونوس

ثبت نام طرح نخبگان کنکور موسسه ونوس
  • لطفا نام خود را اینجا وارد نمایید
  • لطفا نام خانوادگی خود را اینجا وارد نمایید
  • لطفا شماره تلفن همراه خود را اینجا واد نمایید
  • لطفا مقطع تحصیلی خود را اینجا وارد نمایید
  • لطفا رشته و دانشگاه مورد علاقه خود را اینجا وارد نمایید
  • لطفا وضعیت تحصیلی خود را به صورت کوتاه اینجا بیان کنید

 

حال با ثبت نام در طرح نخبگان کنکور موسسه ونوس شما نیز جزو نفرات برتر کنکور خواهید بود یادتان باشد تحصیل و ارتقای تحصیلی فقط و فقط منابع و مشاوره تحصیلی خوب نیست . این شما عزیزان ایران زمین هستید که با توانایی و پشت کار خود میتوانید به تمامی این مقادیر هدف داده و پیشرفت های عجیبی ایجاد نمایید .

ایران سربلند ما در سالهای گذشته با افتخار نشان داده که محل پرورش استعدادهای ناب جهانی میباشد که تمامی کشور های پیشرفته همیشه آرزوی داشتن رتبه ها و دانشمندان کشور عزیزمان را داشته اند .

در حال حاضر در تمامی سازمانهای مهم و ارگانهای مهم بین المللی وجود ایرانیان سربلند نماد قدرت و پیوستگی عظمت دانش این مرز و بوم بوده . موسسه ونوس با این هدف که بتواند عدالت آموزشی را در این کشور ایجاد نماید تمام سعی و تلاش خود را کرده و بهترین اساتید کشور را یکجا جمع نموده تا همانطور که دانش آموزان کلان شهر هایی مثل تهران مشهد اصفهان و …. از وجود این اساتید استفاده مینماند باقی داشت آموزان نیز بتوانند از تدریس خوب این اساتید محبوب بهرمند گردنند .

و به این شکل عدالت آموزشی را میان دانش آموزان سراسر ایران ایجاد نماید .

طرح نخبگان کنکور موسسه ونوس نیز طرحی حرفه ای برای ایجاد این رخداد عظیم کشور میباشد .

امیدواریم با نظرات و پیشنهادات خود ما را در این امر مهم یاری نمایید .

24 ساعته پاسخگوی شما عزیزان هستیم : 09120550073

 

اینستا

یک دیدگاه برای “طرح نخبگان کنکور موسسه ونوس”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان

بستن
مقایسه