طرح ضربتی کنکور ونوس

طرح ضربتی کنکور ونوس

طرح ضربتی کنکور ونوس

با سلام و درود خدمت شما بزرگواران و همراهان موسسه ونوس

موسسه ونوس در راستای عدالت آموزشی در کشور عزیزمان تصمیم بر این گرفته که با طرح ضربتی کنکور ونوس به کمک عزیزانی برود که سالها از درس و مدرسه دور بوده اند و امکان فراموشی خیلی از مباحث در حافطه آن عزیزان وجود دارد .

این عزیزان به دلایل مختلف درس و کنار گذاشته و مشغول کار یا گرفتاری های زندگی روزمره خود شده اند ولی در حال حاضر به این امکان رسیدند که ادامه تحصیل در رشته ای که به آن علاقه دارند بپردازند.

طرح ضربتی کنکور ونوس این امکان را برای شما عزیزان فراهم نموده تا بتوانید با محصولات و منابع ونوس با سرعت خیلی بالا و بصورت آسان معلم را به خانه خود برده و با وجود مشغله زیاد باز هم بتوانید نسبت به هدف خود پیشرفت های چشمگیری داشته باشید .

با این طرح مشاوران متخصص به صورت اختصاصی برای شما عزیزان برنامه ریزی آموزشی انجام داده و روند پیشرفت شما را نسبت به زمان و فاصله از درس و مدرسه مورد تحلیل و بررسی قرار داده و نیازهای شما را برآورده مینمایند .

متاسفانه در این شکل موارد مطرح کردن بین خانواده همیشه دچار دلسردی دانش پژوه شده و باعث ترک هدف و ادامه روند زندگی خود مینماید .

همیشه بیاد داشته باشید که آنهایی که به شما میگویند نمیشود ، غیر ممکنه ، از شما گذشته ، با این همه کار و زندگی فقط هزینه اضافیه و ……   اعتماد کاملی به توانایی های شما و یا حتی خودشون ندارند .

درسته شروع کردن بعد از دوری از درس و مدرسه بسیار سخت و وقت گیر میباشد ولی نتیجه ای که با قدرت شما ایجاد میشود لذت بخش ترین نتایج زندگی شما رقم خواهد خورد .

طرح ضربتی کنکور ونوس باعث شده تا این تجلی و تعال به اوج خود رسیده و رتبه برتر هایی با سالها دوری از درس و مدرسه پرورش دهد .

 

 

طرح ضربتی کنکور ونوس

 

طرح ضربتی کنکور ونوس

 

برای رسیدن به اهاف خود فقط کافیه در طرح ضربتی کنکور ونوس ثبت نام کنید .

 

طرح ضربتی کنکور 99

فرم ثبت نام طرح ضربتی کنکور 99 با ونوس
  • لطفا نام خود را اینجا وارد نمایید
  • لطفا نام خانوادگی خود را اینجا وارد نمایید
  • لطفا شماره تلفن همراه خود را اینجا وارد نمایید
  • لطفا مقطع تحصیلی خود را اینجا وارد نمایید

 

 

ونوس اینستاگرام
 

مشاوره رایگان

بستن
مقایسه