تلفن های هوشمند مجهز به نمایشگر بزرگ در حال حاضر از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. اگرچه نمایشگرهای لمسی این دستگاه ها با صفحه کلیدهای مجازی بزرگتر امکان تایپ راحت را فراهم می کنند اما همچنان جانشین یک صفحه کلید واقعی محسوب نمی شوند. اگر با آی‌فون خود زیاد تایپ می کنید صفحه کلید بلوتوث مینی […]

تلفن های هوشمند مجهز به نمایشگر بزرگ در حال حاضر از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. اگرچه نمایشگرهای لمسی این دستگاه ها با صفحه کلیدهای مجازی بزرگتر امکان تایپ راحت را فراهم می کنند اما همچنان جانشین یک صفحه کلید واقعی محسوب نمی شوند. اگر با آی‌فون خود زیاد تایپ می کنید صفحه کلید بلوتوث مینی گزینه ای ایده آل برای شما محسوب می شود.

 

اخبار,اخبار تکنولوژی,صفحه کلید بلوتوث برای آیفون

 

اخبار,اخبار تکنولوژی,صفحه کلید بلوتوث برای آیفون

 

این صفحه کلید کاربردی برای آی‌فون 6 پلاس و آی‌فون 6اس پلاس طراحی شده است و از طراحی فوق باریک و قابل حمل سود می برد. حالت چینش کوئرتی به همراه کلیدهای فیزیکی دقت و سرعت هرچه بیشتر در تایپ را نسبت به کار با نمایشگر لمسی ارائه می کنند.

 

اخبار,اخبار تکنولوژی,صفحه کلید بلوتوث برای آیفون

 

اخبار,اخبار تکنولوژی,صفحه کلید بلوتوث برای آیفون

 

اخبار,اخبار تکنولوژی,صفحه کلید بلوتوث برای آیفون

 

پایه جمع شونده یکپارچه شده این صفحه کلید می تواند آی‌فون را در حالت افقی نگه دارد. صفحه کلید بلوتوث مینی دارای یک قاب شفاف است که حفاظت هرچه بیشتر از آی‌فون 6 پلاس را امکان پذیر می کند. هنگامی که مورد استفاده قرار نمی گیرد، صفحه کلید نیز از نمایشگر رتینا آی‌فون محافظت می کند. این محصول دارای باتری قابل شارژ است. صفحه کلید بلوتوث مینی برچسب قیمت 48 دلاری را یدک می کشد و در سه رنگ سفید، نقره ای و طلایی موجود است.

پایه جمع شونده یکپارچه شده این صفحه کلید می تواند آی‌فون را در حالت افقی نگه دارد. صفحه کلید بلوتوث مینی دارای یک قاب شفاف است که حفاظت هرچه بیشتر از آی‌فون 6 پلاس را امکان پذیر می کند. هنگامی که مورد استفاده قرار نمی گیرد، صفحه کلید نیز از نمایشگر رتینا آی‌فون محافظت می کند. این محصول دارای باتری قابل شارژ است. صفحه کلید بلوتوث مینی برچسب قیمت 48 دلاری را یدک می کشد و در سه رنگ سفید، نقره ای و طلایی موجود است.پایه جمع شونده یکپارچه شده این صفحه کلید می تواند آی‌فون را در حالت افقی نگه دارد. صفحه کلید بلوتوث مینی دارای یک قاب شفاف است که حفاظت هرچه بیشتر از آی‌فون 6 پلاس را امکان پذیر می کند. هنگامی که مورد استفاده قرار نمی گیرد، صفحه کلید نیز از نمایشگر رتینا آی‌فون محافظت می کند. این محصول دارای باتری قابل شارژ است. صفحه کلید بلوتوث مینی برچسب قیمت 48 دلاری را یدک می کشد و در سه رنگ سفید، نقره ای و طلایی موجود است.

صفحه کلید بلوتوث برای آیفون 6/6اس پلاس

 

نظرات شما