WiFi Guard توسط موسسه SoftPerfect توسعه داده می‌شود و یک ابزار اسکنر شبکه‌های وای‌فای رایگان و بسیار حرفه‌ای است. شما می‌توانید یک بازه زمانی مشخص را تعریف کنید تا به شما بگوید چه افرادی به وای‌فای متصل شدند و این افراد برای اولین بار است به وای‌فای شما وصل می‌شوند یا اینکه چندمین بار است و […]

WiFi Guard توسط موسسه SoftPerfect توسعه داده می‌شود و یک ابزار اسکنر شبکه‌های وای‌فای رایگان و بسیار حرفه‌ای است.

شما می‌توانید یک بازه زمانی مشخص را تعریف کنید تا به شما بگوید چه افرادی به وای‌فای متصل شدند و این افراد برای اولین بار است به وای‌فای شما وصل می‌شوند یا اینکه چندمین بار است و شناخته شده هستند یا ناشناس. همچنین، این ابزار به شما می‌گوید چه دستگاهی با چه آدرس MAC به وای‌فای وصل شده است.

 

img3file

کار با این ابزار خیلی ساده است و یک گرافیک و رابط کاربری بسیار راحتی دارد. فهرستی از دستگاه‌های متصل به شبکه وای‌فای را نشان شما می‌دهد و برای هر دستگاه می‌توانید اطلاعاتی مانند آدرس IP، آدرس MAC،م RTT، نام و مدل و برند دستگاه را ببینید. با کلیک روی هریک از این دستگاه‌ها می‌توانید اطلاعات جزیی‌تری به دست بیاورید یا اینکه اطلاعات مورد نیازتان را در یک فایل کپی کنید. در جلوی هر دستگاه یک دکمه سبز یا قرمز وجود دارد. دکمه سبز به معنای دستگاه شناخته شده است ولی دکمه قرمز به معنای دستگاه ناشناس و محافظت شده توسط فایروال است.

 

screen1280x800

در بخش تنظیمات این اپلیکیشن می‌توانید نام کارت‌های شبکه، نوع دریافت پیغام‌های هشدار و دستگاه‌های وصل شده به وای‌فای، باز زمانی چک کردن وای‌فای برای دستگاه‌های جدید و چند تنظیم دیگر را انجام دهید.

 WiFi Guard برای ویندوزهای ایکس‌پی تا ویندوز ۱۰ و کامپیوترهای مک عرضه شده است. روی ویندوز رایگان است ولی برای کامپیوترهای مک هزینه‌ای ۱۰ دلاری دارد. می‌توانید از نسخه قابل حمل این ابزار روی ویندوز استفاده کنید که دیگر نیازی به نصب روی سیستم‌عامل نباشد. نسخه ویندوزی نرم‌افزار WiFi Guard را می‌توانید از روی لینک زیر دانلود کنید:

دانلود 

(توجه داشته باشید که ما فقط این نرم افزار را به شما معرفی می کنیم و مسئولیتی در قبال آن نداریم)

نظرات شما